Zobacz To

W jaki sposób przygotować wczasy

Udając się na wczasy większa część osób pamięta żeby zweryfikować wiadomości o pensjonacie i liniach lotniczych. Tak samo z dbałością przygotowują spis bagażu, by o niczym przez przypadek nie zapomnieć. Nierzadko jednak zauważam, że bagatelizują ważną sprawę – to znaczy problem pozostawienia auta w pobliżu lotniska, tak by pozostawał bezpieczny przez cały okres naszej podróży. Z tej przyczyny należy dobrze wybrać parking obok portu lotniczego. Jasnym jest, że za każdym razem mamy opcję zaparkowania na miejscach postojowych które oferuje samo lotnisko, jednak ich cena jest zazwyczaj istotnie wyższa, aniżeli innych parkingów strzeżonych w pobliżu.

Warto sprawdzić: Parkingi obok lotniska – interesujące publikacje dla turystów

Na jakie sprawy zwracać uwagę

Jeszcze nim zdecydujemy jaki parking strzeżony wybierzemy, to należy wybrać cechy oferty, które są dla nas najważniejsze. Trzeba mieć świadomość, że cena parkowania to nie najważniejszy czynnik który należy rozpatrywać. Na pewno należny dowiedzieć się, czy parking jest dozorowany przez całą dobę i czy posiada system monitoringu. Wytrzymałe ogrodzenie oraz dobre oświetlenie nocą, czy też ubezpieczenie w sprawdzonej firmie to także ważne czynniki. Transport na terminal oraz odbieranie po przylocie za darmo to często oferowana opcja, jednak nie na każdym parkingu, dlatego również trzeba o to zapytać. Twarda powierzchnia parkingu jest istotna szczególnie gdy pada deszcz, ponieważ prawdopodobnie nikt nie chce lecieć w samolocie w ubłoconych butach.

Komfort na urlopie

Decyzja o wyborze parkingu to sprawa przeważnie ignorowana, a przecież ma znaczący wpływ na to czy nasz wypoczynek będzie udany. Przecież prawdopodobnie nikt z nas nie ma ochoty odebrać wiadomości, że jego samochód został uszkodzony lub co gorsze ukradziony podczas wczasów. To może skutecznie zepsuć dobry humor na resztę wczasów.

Ostatnio dodane

Polecam

Strony

Info

Korzystamy z plików cookies. Wszystkie opcje dotyczące "ciasteczek" możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.